www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERZITA BYTÍ
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
Přednáška Společenství Josefa Zezulky s jeho vzdělávacím systémem Duchovní univerzitou Bytí – Praha, 10. 1. 2022

Přednáška Společenství Josefa Zezulky s jeho vzdělávacím systémem Duchovní univerzitou Bytí – Praha, 10. 1. 2021

Přihlášení k odběru videí a vysílání BIOVID TV na YouTube:


Zvukový záznam (MP3)

Obsah:

10:48 – Úvod, apel na vlastní přemýšlení a zpracování předložených názorů.

11:19 – Mohou být společnosti, kde převažuje dobro, a naopak, společnosti, kde převažuje zlo? Ale vcelku, za celé Tvůrčí dílo, musí být rovnováha?

15:56 – Proč je někdo chudý? Je to ve většině případů karmické, anebo někdy osudové – tedy zkouška, aby byl člověk silnější, odolnější?

22:34 – O zrodech přinašečů do lidských osudů (např. Josefa Zezulky). Je to jediný způsob, jak se vyspělejší bytosti mohou dostat do našeho světa? Mluvil s Vámi o tom pan Zezulka?

35:34 – Mluvil jste o nebezpečí onemocnění (vzniku trhliny v energetickém poli, kterou bude permanentně odtékat energie) u člověka, který si při duchovním obřadu přeje, aby se síla dostala k ostatním, a není k tomu určen (připraven). Poznal byste, jestli takovou trhlinu mám? A dá se scelit? Existují další rizika?

45:26 – Dotaz na léčitelskou metodu mimo rozsah oboru pana Pfeiffera.

46:16 – Jak zmenšit svou přecitlivělost, nebo jak se s ní naučit pracovat, naučit se ji ovládat, zvládat a žít s ní? Co doporučujete?

52:00 – Jak pomoci člověku, který ztratil práci a dostal se do dlouhodobějších depresí? Ztrácí smysl života, má obavy, strach, nedůvěřuje si, hůře se soustředí a málo se vyspí. Těžko si hledá nové zaměstnání, chybí mu kontakt s lidmi.

58:08 – Proč je Bůh? Proč je toto vše, co je, i co není? Proč je tato jedna velká myšlenka tohoto okamžiku? Co by bylo, kdyby nebylo nic? A co je nad Bohem? Co je prapůvodem tohoto absolutního bodu, vzniku? Z čeho vše vychází, a kam se zas vrací? O Podstatě, vesmíru, vesmírných sférách, nekonečnu, bezčasovosti, bezrozměrnosti, rovnováze…

1:09:09 – Rozloučení.


  

 
     
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies