www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERZITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
DVD BIOTRONIKA I. - TAJEMSTVÍ LÉČIVÉHO ZVUKU

DVD BIOTRONIKA I. - TAJEMSTVÍ LÉČIVÉHO ZVUKUÚvodní slovo

Hory. Odvěké útočiště těch, kteří hledali samotu, čistotu vlivů, těch, kteří chtěli, aby svojí prací byli co nejvíc prospěšní všem těm ostatním lidem, které z celé duše milovali, s kterými cítili a pro které vlastně pracovali.

Dnes vám přináším ozvěnu dlouhých věků.

To, co za chvíli uvidíte, to je vzkaz kultury, která tu existovala před mnoha tisíci léty a říkala nebo spíš my jí říkáme kultura Ming a byla v Číně.

Jeden z jejích výtvorů poslouží k tomu, abyste zažili na vlastní kůži, co to je rezonance, co to je zvuk a možná snad, uznáte-li, co to je krása.

Všimněte si, jak během skladby probíhá tato rezonance od vašich nejspodnějších čaker, aby v závěru vytryskla do úžasného rozevření mysli, a aby tak vyléčila nebo uvolnila vaši bytost k tomu, abyste znovu o trochu více brali svůj podíl na tom velkém, svatém, tajemném, hlubokém Božím bytí.

Tak ať se vám to líbí. Hezký zážitek.


 

Více o tomto titulu.DVD BIOTRONIKA I.
TAJEMSTVÍ LÉČIVÉHO ZVUKU - ZAZNÍVÁ POPRVÉ NA DVD
Jen málokdo z vás měl pravděpodobně příležitost vnímat zvuk Vodnářského zvonu. Je to nástroj, jehož stopa vede přes dynastii Ming dále do hlubin věků. Nástroj má mnoho význačných vlastností a podle lámaistické tradice působí na všechny složky naší bytosti.
Více o tomto titulu.
 

 
       
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies