www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERSITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
Petice na podporu Ájurvédy

Petice na podporu Ájurvédy

Byla založena petice směřující k Evropskému parlamentu, která vyžaduje 1 milion podpisů. Ájurvéda je součástí našich oborů CAM a tak Vás jménem Duchovní univerzity Bytí žádám o zvážení připojení svého podpisu pod tuto petici. Je v našem společném zájmu rozvíjet všechny holistické metody i metody založené na důkazech (EBM) k prospěchu nás všech. Přátelé z Nadstranické parlamentní skupiny pro indické tradiční vědy britského parlamentu mne požádali, abych podpořil tuto petici, což činím velmi rád.

Naše komora spolupracuje s Nadstranickou parlamentní skupinou, velmi nám pomohli v cestě otevření biotroniky ve světě, bylo to velmi šlechetné. Jsem přesvědčen, že zde Zezulka má na tom svým vedením lví podíl, děkuji, učiteli. Budete-li to cítit za správné, připojte svůj podpis pod petici s tím, že tak významně podpoříte i naši biotroniku.
Děkuji.
Tomáš Pfeiffer, ředitel profesní komory Sanátor.

Odkaz petice (EN):
https://www.change.org/p/european-parliament-incorporate-yoga-and-ayurveda-into-european-healthcare

Uvedený webový odkaz je v angličtině, zde uvádíme překlad textu petice do češtiny: ​

Začleňte jógu a ajurvédu do evropského zdravotnictví Svoboda volby ve zdravotnictví
EU Amarjeet S. Bhamra zahájil tuto petici pro Evropský parlament
„Já, jako občan, naléhám na naše politiky na národní a evropské úrovni, aby podněcovali lékařskou profesi k zaujímání takového pohledu na naše zdraví, jenž by byl větší měrou holistický, díval se na člověka jako na celek, nikoli jen na dílčí symptomy, podporoval celkový blahobyt, uznával potenciální přínosy doplňkových léčeb a začleňoval do zdravotnictví oceňované tradiční přístupy jako ajurvéda a jóga.“

Návod k podpisu petice (PDF)

  

 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies