www.DUB.cz
Πανεπιστήμιο
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreek

Πρεαμπωυλα

Ποιοι ήμαστε

Πανεπιστήμιο

Βιβλιοθήκη

ΔΙΑΛΕΞΗΣ

Κοντσέρτα

ŘÍP

ΟΙ ΕΚΘΕΣΕΙΣ

Οι εκθέσεις

Bioconstruct

Ι. Ζ.

ΣΑΝΑΤΟΡ

Τ. Π.

ταμείο επιχορήγησης

Επικοινωνία
 
Ηλεκτρονική αγορά
 

Δραστηριότητες

ΔΙΑΛΕΞΗΣ         Κοντσέρτα

Τόμας Πφείφφερ - Η συνάντηση με τον βιοθρονικό

Εμείς όλοι με τους ιδιαίτερους τρόπους μας ψάχνουμε. Στο τέλος όλων αυτών των δρόμων, όχι μόνο στο διαβάτη του Κομένιου στο έργο του Λαβύρινθος του κόσμου, είναι η προαίσθηση του βάθους της ύπαρξης. Είναι οι ερώτησης της ζωής, της μοίρας, των νομιμοτήτων όλης της ζωής. Το θέμα των διαλέξεων ορίζουν οι επισκέπτες μόνοι τους με της ερωτήσεις τους. Δεν είναι αναγκαίο να είναι η αμοιβαία συμμετοχή μόνο η λέξη. Αν θέλετε, μπορεί να ψάχνουμε μαζί στις διαλέξεις του Πανεπιστήμιου Οντότητας, που προσφέρει αυτή την δυνατότητα ήδη περισσότερο από 17 χρόνια.

   
Ιούνιος 2017

    23.6.    17:00   PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

    24.6.    9:30   OSTRAVA, Dům kultury města Ostravy, 28. října 124/2556
      14:00   FRÝDEK-MÍSTEK, Základní umělecká škola, Hlavní třída 11

    25.6.    9:00   ZLÍN, INFOND Centrum Štefánikova (bývalý Centroprojekt), Štefánikova 167
      14:45   BRNO, Bílý dům, Žerotínovo nám. 6
      17:00   ZNOJMO , Znojemská beseda, Masarykovo náměstí 22
   
Σεπτέμβριος 2017

    18.9.    17:00   PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

    21.9.    17:00   HRADEC KRÁLOVÉ, Základní škola J. Gočára (Zálabí), Tylovo nábřeží

    25.9.    17:00   PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

    26.9.    18:00   TURNOV, Sokolovna, Skálova 540

    30.9.    9:00   KROMĚŘÍŽ, Muzeum, Velké náměstí 38
      13:00   VYŠKOV, Besední dům - 2.patro, Jana Šoupala 4
      15:00   OLOMOUC, Vlastivědné muzeum, nám. Republiky 5
      17:00   VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, Gymnázium, Husova ul.
   
Οκτώβριος 2017

    1.10.    9:00   PROSTĚJOV, Společenský dům, Komenského 6
      14:45   BRNO, Bílý dům, Žerotínovo nám. 6
      17:00   JIHLAVA, Natural centrum, náměstí Svobody 1373

    2.10.    17:00   PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

    5.10.    17:00   TEPLICE, Regionální knihovna, Lípová 13
      18:30   BÍLINA, Městská knihovna, Mírové náměstí 21/16

    6.10.    19:00   Κοντσέρτα - Κοινό πράγμα 2017  
PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21,
προπώληση εισιτηρίων: Zdravé žití U tří růží, Soukenická 21, tel.: 222 318 726, Praha, Soukenická 21, Praha, sál JZ, Info: 603723713

    7.10.    9:30   KARLOVY VARY, Alžbětiny lázně V, Smetanovy sady 1145/1
      13:30   PLZEŇ, Areál učilišť, Karlovarská 99 - Lochotín
      16:45   KLATOVY, Městská knihovna, Balbínova 59

    8.10.    9:30   JINDŘICHŮV HRADEC, Gymnázium V. Nováka, Husova 333/II
      13:00   TŘEBOŇ, v budově Gymnázia, Na Sadech
      15:00   ČESKÉ BUDĚJOVICE, Clarion Congress Hotel, Pražská třída 2306/14

    9.10.    19:00   Κοντσέρτα - Κοινό πράγμα 2017  
OSTRAVA, Divadlo loutek , Pivovarská 3164/15 ,
Info: 608 757 572

    10.10.    19:00   Κοντσέρτα - Κοινό πράγμα 2017  
FRÝDEK MÍSTEK, ZUŠ , Hlavní třída 11,
Info: 605 891 634

    11.10.    19:00   Κοντσέρτα - Κοινό πράγμα 2017  
LETOVICE, Městské kulturní středisko, Nová 71/1,
Info: 603 723 713

    12.10.    19:00   Κοντσέρτα - Κοινό πράγμα 2017  
UNIČOV, Galerie U Minoritů - Koncertní síň, Haškova 217,
Info: 724 347 317

    14.10.    9:30   OSTRAVA, Dům kultury města Ostravy, 28. října 124/2556
      14:00   FRÝDEK-MÍSTEK, Základní umělecká škola, Hlavní třída 11

    15.10.    9:00   ZLÍN, INFOND Centrum Štefánikova (bývalý Centroprojekt), Štefánikova 167
      14:45   BRNO, Bílý dům, Žerotínovo nám. 6
      17:00   ZNOJMO , Znojemská beseda, Masarykovo náměstí 22

    16.10.    17:00   PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

    17.10.    19:00   Κοντσέρτα - Κοινό πράγμα 2017  
CHRASTAVA, Kino, Turpišova 236,
Info: 602189870

    23.10.    17:00   PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

    26.10.    17:00   HRADEC KRÁLOVÉ, Základní škola J. Gočára (Zálabí), Tylovo nábřeží

    27.10.    17:00   PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

    28.10.    9:00   KROMĚŘÍŽ, Muzeum, Velké náměstí 38
      13:00   VYŠKOV, Besední dům - 2.patro, Jana Šoupala 4
      15:00   OLOMOUC, Vlastivědné muzeum, nám. Republiky 5
      17:00   VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, Gymnázium, Husova ul.

    29.10.    9:00   PROSTĚJOV, Společenský dům, Komenského 6
      14:45   BRNO, Bílý dům, Žerotínovo nám. 6
      17:00   TŘEBÍČ, Základní škola Třebíč, Benešova 585

    30.10.    17:00   PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 
   
Νοέμβριος 2017

    2.11.    18:30   Κοντσέρτα - Κοινό πράγμα 2017  
NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ, TJ Sokol, Přibyslavská 365,
Info: 774 032 776

    3.11.    17:00   PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

    4.11.    9:30   KARLOVY VARY, Alžbětiny lázně V, Smetanovy sady 1145/1
      13:30   PLZEŇ, Areál učilišť, Karlovarská 99 - Lochotín
      16:45   KLATOVY, Městská knihovna, Balbínova 59

    5.11.    9:30   JINDŘICHŮV HRADEC, Gymnázium V. Nováka, Husova 333/II
      13:00   TŘEBOŇ, v budově Gymnázia, Na Sadech
      15:00   ČESKÉ BUDĚJOVICE, Clarion Congress Hotel, Pražská třída 2306/14

    6.11.    17:00   PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

    7.11.    17:00   RYCHNOV N. KNĚŽNOU, Restaurace Národ, Panská 79

    9.11.    18:00   Κοντσέρτα - Κοινό πράγμα 2017  
PÍSEK, koncertní síň Trojice, Svatotrojická,
Info: 603723713

    10.11.    17:00   PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

    11.11.    9:30   OSTRAVA, Dům kultury města Ostravy, 28. října 124/2556
      14:00   FRÝDEK-MÍSTEK, Základní umělecká škola, Hlavní třída 11

    12.11.    9:00   ZLÍN, INFOND Centrum Štefánikova (bývalý Centroprojekt), Štefánikova 167
      14:45   BRNO, Bílý dům, Žerotínovo nám. 6
      17:00   ZNOJMO , Znojemská beseda, Masarykovo náměstí 22

    13.11.    17:00   PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

    20.11.    17:00   PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

    21.11.    18:00   MLADÁ BOLESLAV, AMBRA, Palackého 576

    23.11.    16:00   CHOMUTOV, Knihovna, budova B, Ateliér, Palackého 85
      18:00   OSTROV, Dům kultury - Klubovna č. 8, Mírové náměstí 733

    24.11.    18:00   Κοντσέρτα - Κοινό πράγμα 2017  
PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21,
Info: 603723713

    25.11.    9:00   KROMĚŘÍŽ, Muzeum, Velké náměstí 38
      13:00   VYŠKOV, Besední dům - 2.patro, Jana Šoupala 4
      15:00   OLOMOUC, Vlastivědné muzeum, nám. Republiky 5
      17:00   VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ, Gymnázium, Husova ul.

    26.11.    9:00   PROSTĚJOV, Společenský dům, Komenského 6
      14:45   BRNO, Bílý dům, Žerotínovo nám. 6
      17:00   JIHLAVA, Natural centrum, náměstí Svobody 1373

    27.11.    17:00   PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

    28.11.    19:00   Κοντσέρτα - Κοινό πράγμα 2017  
PLZEŇ, Korandův sbor - Kruhový sál, Anglické nábřeží 13,
Info: 777 055 812

    30.11.    17:00   HRADEC KRÁLOVÉ, Základní škola J. Gočára (Zálabí), Tylovo nábřeží
   
Δεκέμβριος 2017

    1.12.    17:00   PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

    2.12.    9:30   KARLOVY VARY, Alžbětiny lázně V, Smetanovy sady 1145/1
      13:30   PLZEŇ, Areál učilišť, Karlovarská 99 - Lochotín
      16:45   KLATOVY, Městská knihovna, Balbínova 59

    3.12.    9:30   JINDŘICHŮV HRADEC, Gymnázium V. Nováka, Husova 333/II
      13:00   TŘEBOŇ, v budově Gymnázia, Na Sadech
      15:00   ČESKÉ BUDĚJOVICE, Clarion Congress Hotel, Pražská třída 2306/14

    4.12.    17:00   PRAHA, Sál JZ, Soukenická 21    BIOVID TV 

    5.12.    18:30   Κοντσέρτα - Κοινό πράγμα 2017  
ČESKÉ BUDĚJOVICE, KD Slavie, Jirsíkova 2,
Info: 602650817

    9.12.    9:30   OSTRAVA, Dům kultury města Ostravy, 28. října 124/2556
      14:00   FRÝDEK-MÍSTEK, Základní umělecká škola, Hlavní třída 11

    10.12.    9:00   ZLÍN, INFOND Centrum Štefánikova (bývalý Centroprojekt), Štefánikova 167
      14:45   BRNO, Bílý dům, Žerotínovo nám. 6
      17:00   ZNOJMO , Znojemská beseda, Masarykovo náměstí 22
 
Poslední aktualizace termínů: 12. 6. 2017

e-mail: info@dub.cz


Doporučit stránku e-mailem (0)    
      
Petice na podporu biotroniky
Petice na podporu biotroniky