www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERSITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
Čas na změnu

Čas na změnu

vzkaz biotronika a léčitele Tomáše Pfeiffera

Celý svět se od chvíle, kdy nás všechny zasáhla koronavirová krize, změnil. Nedlouho předtím, než propukla pandemie, připravoval Ústav pro nemedicínské terapie celosvětový kongres, který začínal mottem „Nazrál čas na změnu. Zdraví nezná hranic – hledejme, co nás spojuje“. Jako by tato slova byla předpovědí všeho, co se v současnosti děje.

Podstatou toho, co prožíváme, není vir, ale je to celková krize filozofie lidského druhu. Je velmi nešťastné, když kdokoliv zapomene na sounáležitost a přestane cítit bolest druhých, která nemá pro něj význam. Je velmi nešťastné, když chceme svým intelektem získat maximum, bez ohledu na to, zda ostatní budou poškozeni nebo ne.

A tak tato cesta, která byla nastolena už před tisíciletími, svým způsobem dnes vrcholí. Více než sedm miliard lidí vyvíjí obrovský tlak na naši Matičku Zemi svými nároky. Moderní člověk uvažuje tak, že mu vše musí sloužit, je tady ten nejvyšší a vše mu bylo dáno k užitku.

V posledních letech je to racionalistická filozofie, která se snaží vykládat dosavadní svět jako nedostatečný, a místo toho, aby hledala formu rovnováhy, hledá způsob, jak vyrovnat důsledky nerovnováhy další nerovnováhou. Proto slýcháme, že uživíme další 3 miliardy lidí, že 10 miliard nebude problém a další, ne zcela logické argumenty.

Bylo by ideální, kdyby lidé pochopili, nikoliv na základě nějakých státních rozhodnutí, nebo daní – to je oblíbené – ale na základě jasné informační kampaně, že jsme všichni na jedné lodi. Je úplně jedno, jestli máte miliardy nebo halíře, jestli jste součástí toho nebo jiného klanu atd.

Důležité je změnit samotný základ, aby člověk pochopil, jaká má práva, ale i povinnosti a jak se má starat o vše ostatní. V této době čerpáme každý rok více než jeden a půl, možná dvě Země. A tento stav je neudržitelný. Já vím, scientisté už uvažují o tom, jak se přestěhují na Mars nebo jinam, ale není to zcela reálné.Jsme na krásné modré planetě překypující životem a všude kolem nás jsou naši bratři.

Každý život má stejnou cenu

Jsou to rostliny, zvířata, oceány i vše ostatní. Člověk však ve svém zmatení smyslů začíná uvažovat o tom, že se sám předělá na kyborga a Zemi přetvoří do nějakých super výkonných systémů, místo aby se vrátil k tomu, co je jeho skutečným úkolem. Tím je služba. Člověk je už na vysokém stupni vývoje, a tak mu náleží díl odpovědnosti za svět, v němž žije. Je velká škoda, že v současnosti to chápe tak málo lidí.

Každý život, který je kolem nás, může být předmětem našeho štěstí a radosti, protože sounáležitost, láska jsou nejsilnější síla vesmíru. Kdykoliv na tuto lásku zapomeneme, začneme se vymezovat a bojovat mezi sebou, vítězí síly zla. Začíná to drobnými poruchami, ale ty později podle zákonů fraktální geometrie začínají kupit, aby nakonec došlo k velkým neblahým změnám.

Cokoliv jste udělali, co bylo z čistého srdce a nebyl to kalkul, a čím jste nechtěli získávat pro sebe, je to nejcennější. Proto je třeba znovu poděkovat všem, kteří tady vždy pracovali pro druhé. Připravovaný kongres CAM 2020 Praha je obrovská akce a získal podporu z celého světa. Vystoupí zde velmi významné osobnosti z vědeckého světa ze všech kontinentů.

A tak vás zvu, abyste se dívali na jeho průběh na internetu, protože zde bude volně přístupný. Dal jsem na konci života svého učitele Josefa Zezulky slib, že budu z celého srdce a nejlépe, jak dovedu, pokračovat v tom, co přinesl. A snažím se dodnes, nejlépe, jak dovedu, prezentovat životní filozofii Bytí a postupně ji dávat všem, kteří o ni mají zájem.

Tomáš Pfeiffer

Videokonference se uskuteční v sobotu 20. 6. a sledovat ji bude možno na webu https://www.cam2020praha.cz

Výjimečné biotronické působení

Vážení a milí čtenáři, stejně jako vždy v adventní a vánoční čas vám také nyní biotronik Tomáš Pfeiffer po celou dobu současného stavu nabízí živé biotronické duchovní působení vždy ve 21 hod. na https://www.biovid. cz . Duchovní posily není nikdy dost a k tomu, abychom epidemii koronaviru vnímali jako šanci a vyšli z ní očištění, je velmi potřeba.

Časopis Meduňka, 1. 5. 2020

 
  
 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies