www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERZITA BYTÍ
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto

ČLÁNKY

Pravidelný biotronický duchovní obřad Tomáše Pfeiffera Pravidelný biotronický duchovní obřad Tomáše Pfeiffera
Duchovní posily není nikdy dost. Každý den od 21:00 na BIOVID TV.
Duchovní posily není nikdy dost. Každý den od 21:00 na BIOVID TV. Biotronik Tomáš Pfeiffer je žákem tvůrce biotroniky, pana Josefa Zezulky. Je zakladatelem Duchovní univerzity Bytí a statutárním zástupcem svazu biotroniků Josefa Zezulky, profesní komory Sanátor. Kromě vzdělávání a školení se tato organizace také již po desetiletí pokouší zvýšit obecné povědomí v oblasti CAM (z angl. Complementary and Alternative Medicine), tedy o celostní a alternativní medicíně. S Meduňkou spolupracuje od jejího založení a každoročně našim čtenářům přináší možnost připojit se k harmonizačnímu působení určenému všem lidem dobré vůle.
časopis Meduňka, 3. 1. 2021
 
 
     
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Koncerty Společná věc
 

KONCERT
SPOLEČNÁ VĚC

 
Zveme vás na unikátní koncert Tomáše Pfeiffera, který rozeznívá Vodnářský zvon. Zkuste vstoupit do jedinečného světa rezonance, tajuplných tónů, které dle odkazu pradávných generací pomáhají harmonizovat celou bytost. To vše provází jedinečná parabolická filmová projekce s 3D efektem.