www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERZITA BYTÍ
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
Na hoře Říp se už podevatenácté bude slavit počátek jara

Na hoře Říp se už podevatenácté bude slavit počátek jara

Již po devatenácté, od roku 1995, se 30. března ve 12 hodin koná každoročně na hoře Říp setkání v rámci slavnosti Dne otevřeného nebe. Letos je to trochu výjimečné. Dne 21. 12. 2012 začal nový Platónský rok, který trvá přibližně 25 tisíc let, což je doba, kterou opisuje kružnice zemské osy.
 
Jsou místa, která od nepaměti přitahují pozornost. Hora Říp k nim neodmyslitelně patří, je to významné centrum nejen naší země. Říp je součástí globálního reliéfu silových sítí, které procházejí Zemí jako její nervy. Působí zde energie a síly, které umožňují, pokud se ztišíme, být blíže Bohu, tomu, co nás přesahuje. Příroda je chrám největší a toto je přírodní chrám.

Letošní setkání 30. 3. 2013 je první, v tomto novém platónském roce. Den otevřeného nebe, je snad nejvýznamnějším duchovním svátkem roku v tento den jsme více než kdy jindy blíže tajemstvím víry a vědění. Tento den znali a využívali již lidé dávných dob, hledali a nacházeli zde inspiraci, odpočinek, pomoc i posilu pro duchovní práci.

Tato slavnost je i slavností přinašeče z Prahy, který se rodí jen jednou za 2000 let, byl jím pan Josef Zezulka. Je úžasné se zrodit do doby jeho opětovného příchodu, do nově rodícího se duchovního centra světa pro dalších 6000 let.

Druhá část slavnosti Dne otevřeného nebe, konaná ve spolupráci s nadačním fondem Bytí, pokračuje od 15 hodin kulturním programem v domě Biotronické centrum sociální pomoci v Praze, Soukenická 21, kde probíhá den otevřených dveří. Tímto vás zveme na toto tradiční setkání. Společné věci jsou otevřeny pro všechny bez rozdílu!

Více informací činnosti a aktivitách Tomáše Pfeiffera naleznou čtenáři na dub.cz

Pražský deník, 27. 3. 2013

 
  
 
     
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.