www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERSITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
Nadační fond Josefa Zezulky vás zve na setkání na Řípu

Nadační fond Josefa Zezulky vás zve na setkání na Řípu

Stalo se již tradicí, že 30. března od 12 hodin se koná setkání na hoře Říp, a to již od roku 1995. Místo ani den nebyly vybrány náhodou. Na horu Říp přicházeli lidé ve všech kulturách a dobách, aby zde hledali a nacházeli inspiraci, odpočinek, pomoc i posilu pro duchovní práci. Je významným důležitým silovým centrem i v evropském kontextu. Směřovaly k němu tužby našich předků a dodnes zůstává národním symbolem.

K nejvýznamnějším duchovním svátkům roku patří právě 30. březen – Den otevřeného nebe, kdy jsme více než kdy jindy blíže tajemstvím víry a vědění. Proto se zde každoročně scházejí lidé z celé republiky, aby společně prožili vzácné okamžiky opakující se pouze jednou do roka. Letošní setkání se uskuteční již po
21. Tradice je jako rytmus,je to něco, co se v čase a prostoru upevňuje a co dostává sílu.

Mimo jiné je slavnost Dne otevřeného nebe připsána zakladateli biotroniky – nejslavnějšímu českému léčiteli – Josefu Zezulkovi. Byl osobností,jejíž význam přesahuje naše hranice. Měl dar ducha a dar léčby a dosáhl celosvětového uznání v oblasti filozofie i léčení nemocí vzniklých na základě bioenergetické nedostatečnosti.

Tradici Dne otevřeného nebe založil jeho žák a pokračovatel Tomáš Pfeiffer, jemuž byla biotronika Josefem Zezulkou předána, aby ji dále nesl a rozvíjel. Jak nám řekl Tomáš Pfeiffer: „Letošní setkání bude snad jedno z nejvýznamnějších, bude mít tak, doufám, zásadní vliv na činnost Duchovní univerzity Bytí a odkaz
Josefa Zezulky.“

Slavnosti se mohou zúčastnit všichni, kdo mají zájem, vstup je volný. Z celé republiky se vypravují speciální autobusy, informace naleznete na stránkách www.dub.cz
Druhá část slavnosti, konaná ve spolupráci s Nadačním fondem Josefa Zezulky, pokračuje kulturním programem v domě Biotronické centrum sociální pomoci v Praze, Soukenická 21, od 15:00 hodin, jako Den otevřených dveří. Návštěvníky zde čeká nejedno překvapení, hudební vystoupení, nově zahájená výstava o Indii nebo chuti dodávající rozmanitá vegetariánská občerstvení.

Nadační fond Josefa Zezulky, který tuto akci pořádá, vás tímto zve na toto tradiční setkání. Společné věci jsou otevřeny pro všechny, bez rozdílu. Přijďte, budete vítáni. Informace na www.dub.cz,nebo email:info@dub.cz,tel: 222 311 141, 603 723 713.

Berounský deník, 25. 3. 2015

 
  
 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies