www.DUB.cz
UNIVERZITA
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreek

PREAMBULE

KDO JSME

UNIVERZITA

Společenství
J. Z.

AKTUALITY

KNIHOVNA

PŘEDNÁŠKY

KONCERTY

ŘÍP

VÝSTAVY

VELETRHY

Bioconstruct

J. Z.

Sanátor – svaz biotroniků J.Z.

Biotronika Josefa Zezulky

T. P.

Nadační fond

Cesty do Indie

Kontakty
 
E-OBCHOD
 

Oblíbený biotronik Tomáš Pfeiffer přijede diskutovat do Mladé Boleslavi

Oblíbený biotronik Tomáš Pfeiffer přijede diskutovat do Mladé Boleslavi
BIOTRONICKÉ PŮSOBENÍ Tomáše Pfeiffera si můžete na vlastní kůži vyzkoušet prostřednictvím našeho Deníku.
BIOTRONICKÉ PŮSOBENÍ Tomáše Pfeiffera si můžete na vlastní kůži vyzkoušet prostřednictvím našeho Deníku. Stačí, když se zítra, v sobotu 29. ledna od 21 hodin budete soustředit po dobu pěti minut na tuto fotografii. V čase působení je vhodné zastavit přemýšlení o světských problémech, a v takto zklidněném vědomí prožít naplno pocit jsem – a tímto se propojit – jakoby se stát působícím na fotografii. Sama fotografie v žádném případě neléčí, proto je nutné vytvořit telepatický léčebný most spojením dvou vědomí – vašeho a vědomí biotronika.
 
Mladá Boleslav – Biotronika Tomáše Pfeiffera není třeba Boleslavanům dlouze představovat. Naposledy město navštívil v listopadu, kdy se pod jeho rukama ve Sboru českých bratří rozezněl netradiční nástroj – vodnářský zvon.
Nyní míří 1. února v 18 hodin do mladoboleslavské Sirrah natury v Bezručově ulici s přednáškou na téma Společné zamyšlení nad otázkami a záhadami života.

Témata určují příchozí

„Témata přednášek určují návštěvníci sami svými dotazy. Ty se mohou týkat velmi rozmanitých oblastí života, jako je biotronická prevence, filozofie, ale i jiných věcí, kterými se právě ve svém životě zabývají a hledají na ně odpověď,“ uvedl Tomáš Pfeiffer.

Otázky smyslu života

Okruh otázek, které se v Univerzitě Bytí a jejích přednáškách objeví, je nesmírně široký. Jsou to otázky osudu, smyslu života, nauka o vznikání, tedy celkově otázky filozofie Bytí, a to i s dopady do hmotných oborů.
Vstupné je dobrovolné. Na závěr přednášek proběhne biotronické působení formou rozloučení.

Vy, čtenáři Boleslavského deníku, však můžete biotronického působení Tomáše Pfeiffera využít už zítra od 21 hodin po dobu pěti minut. Stačí se soustředit na fotografii, která je součástí tohoto článku.
V čase působení je vhodné zastavit přemýšlení o světských problémech, a v takto zklidněném vědomí prožít naplno pocit jsem – a tímto se propojit – jakoby se stát působícím na fotografii.
Sama fotografie v žádném případě neléčí, proto je nutné vytvořit telepatický léčebný most spojením dvou vědomí – vašeho a vědomí biotronika.

Helena Fričová, Boleslavský deník, 28. 1. 2011

 
Doporučit stránku e-mailem (0)