www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERSITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
Opakování „televizního“ působení

Opakování „televizního“ působení

Přilaďte se k biotronickému působení Tomáše Pfeiffera od 3. 12. do 25. 12. 2012, vždy v pondělí, středu a sobotu od 21.00 hod. po dobu 5 minut.

Biotronik Tomáš Pfeiffer exkluzivně pro Meduňku
 
Přilaďte se k biotronickému působení Tomáše Pfeiffera

Pohodlně se posaďte, uvolněte se a soustřeďte se na fotografii.

V čase působení je vhodné zastavit přemýšlení o světských problémech, v takto zklidněném vědomí prožít naplno pocit „jsem“ a tímto pocitem se propojit, jakoby se stát působícím na fotografii. Sama fotografie v žádném případě neléčí, proto je nutné vytvořit telepatický léčebný most, který spojí dvě vědomí.


Vzpomínáte?

Je to už pár let, co jste mohli v televizi sledovat pořady Biotronik působí a Seance. S mnohými z vás jsem se setkával na rozhlasových či televizních vlnách. Dnes po letech se potkáváme na koncertech Společná věc, přednáškách Duchovní univerzity Bytí i v knihkupectví nad knihami Josefa Zezulky, které vydávám.

Pokud chcete, můžete se s biotronickým působením setkávat i v roce 2013, a to prostřednictvím této fotografie každou sobotu ve 21 hodin vždy 5 minut, po celý rok.

S potěšením vás mohu pozvat na megakoncert Společná věc konaný 21. 12. 2012 ve velkém sále Kongresového centra v Praze od 19 hodin. Jména mých hostů mluví za vše: světoznámá sopranistka paní Maida Hundeling, nositel Thálie Jan Vacík - tenor, Panochovo kvarteto - světová špička v interpretaci kvartetní hudby, Jiří Bárta - přední světový violoncellista, Jaroslav Dvorský - tenor, Jitka Hosprová - nejlepší česká hráčka na violu. Je to „silvestrovská" oslava počátku dalšího Platonského roku, který se opakuje jednou za více než 25 000 let. Nejen proto se těším na setkání s vámi. Vstupenky najdete na www.dub.cz

Biotronicky působím i na přednáškách po celé České republice a v rámci Duchovní univerzity Bytí. Na přednášku si můžete připravit dotazy, písemné nebo ústní. Zájemci se mohou ptát na vše, co se nás dotýká nebo nás trápí, dotazy osobní, filozofické, z oblasti zdraví či dosud neprobádaných a tajemných oblastí života.

Termíny přednášek, koncertů a další info najdete na www.dub.cz nebo na tel.: 222 311 141, vyšly také v Meduňce č. 11/2012.

Pokojné Vánoce všem čtenářům Meduňky přeje
Tomáš Pfeiffer

časopis Meduňka č. 12/2012, 30. 11. 2012

 
  
 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies