www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERSITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
Opakování „televizního“ působení

Opakování „televizního“ působení

Biotronik Tomáš Pfeiffer jen pro Meduňku

Opět po roce mají naši čtenáři možnost se v nastávajícím svátečním čase připojit k biotronickému působení Tomáše Pfeiffera a to ve dnech od 2. 12. do 25. 12. 2013, vždy v pondělí, středu a sobotu od 21.00 hodin po dobu pěti minut. Stačí se pohodlně usadit, uvolnit se a soustředit se na fotografii.
 V čase působení je vhodné zastavit přemýšlení o světských problémech, v takto zklidněném vědomí prožít naplno pocit „jsem“. Přitom se intenzivně propojte s fotografií. Sama fotografie v žádném případě neléčí, proto je nutné vytvořit telepatický léčebný most, který spojí dvě vědomí.

Vzpomínáte?

Je to už pár let, co jste mohli v televizi sledovat pořady Biotronik působí a Seance. S mnohými z vás jsem se setkával na rozhlasových či televizních vlnách. Dnes po letech se potkáváme na koncertech Společná věc, přednáškách Duchovní univerzity Bytí i v knihkupectví nad knihami Josefa Zezulky, které vydávám.

Pokud chcete, můžete se s biotronickým působením setkávat i v roce 2014, a to prostřednictvím této fotografie každou sobotu ve 21 hodin vždy 5 minut, po celý rok.

Novinkou je přímý přenos přednášek ze sálu Josefa Zezulky v Praze a to přes internetovou televizi BIOVID na stránkách www.dub.cz, kde je biotronické působení živě.

V archivu naleznete i přednášku o Palmových listech s indickým nádím Pallanim.

Biotronicky působím i na přednáškách po celé České republice a v rámci Duchovní univerzity Bytí. Na přednášku si můžete připravit dotazy, písemné nebo ústní. Zájemci se mohou ptát na vše, co se nás dotýká nebo nás trápí, dotazy osobní, filozofické, z oblasti zdraví či dosud neprobádaných a tajemných oblastí života.

Termíny přednášek, koncertů a další informace najdete na www.dub.cz nebo na tel.: 222 311 141

Pokojné Vánoce všem čtenářům Meduňky přeje
Tomáš Pfeiffer

časopis Meduňka č. 12/2013, 28. 11. 2013

 
  
 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies