www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERSITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
Pravidelný biotronický duchovní obřad Tomáše Pfeiffera

Pravidelný biotronický duchovní obřad Tomáše Pfeiffera

Sváteční působení biotronika Tomáše Pfeiffera
Duchovní posily není nikdy dost. Každý den od 20:00 na BIOVID TV.

Biotronik Tomáš Pfeiffer je žákem tvůrce biotroniky, pana Josefa Zezulky. Je zakladatelem Duchovní univerzity Bytí a statutárním zástupcem svazu biotroniků Josefa Zezulky, profesní komory Sanátor. Kromě vzdělávání a školení se tato organizace také již po desetiletí pokouší zvýšit obecné povědomí v oblasti CAM (z angl. Complementary and Alternative Medicine), tedy o celostní a alternativní medicíně. S Meduňkou spolupracuje od jejího založení a každoročně našim čtenářům přináší možnost připojit se k harmonizačnímu působení určenému všem lidem dobré vůle.

Milí čtenáři,

vítám vás u našeho duchovního obřadu. Slovo „duchovní“ není nic výjimečného, naopak.

To, co se zde děje, není tolik záležitostí rozumu, ale spíše záležitostí empatického naladění. Je žádoucí, abyste v této chvíli nemysleli na svoje problémy, strachy, starosti, ale zažívali hluboce své „jsem“ ve spojení.

Prosím vás tedy o vaše srdéčko, o váš čas, a prosím také o nejpodstatnější věc celé této chvíle, a to je Boží milost, podporu – posilu, ať už našim tělům anebo našim duším. Každý den od 20:00 na BIOVID TV až do 31. ledna 2021.

www.dub.cz/biovid-tv/

S láskou Tomáš Pfeiffer

časopis Meduňka, 3. 1. 2021

 
  
 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies