www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERSITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
Přichází konec léčitelství?

Přichází konec léčitelství?

Tomáš Pfeiffer v internetové TV Cesty k sobě, 13. 4. 2019

 
Přihlášení k odběru videí na YouTube:
 
 
Filosof, léčitel, biotronik a pokračovatel díla Josefa Zezulky (1912 – 1992) Tomáš Pfeiffer nevzdává svoje úsilí o sblížení klasické a alternativní medicíny v České republice a soustředil za tímto účelem obsáhlou publikaci pod názvem “Alternativní medicína (CAM) ve světě – O čem se mlčí”, jež se opírá o dohledatelná fakta vycházející z údajů Světové zdravotnické organizace (WHO), Rady Evropy a dalších světových výzkumů, které bez výjimky doporučují začleňování alternativní medicíny do standardní péče o zdraví lidí.

U nás tomu tak ale není a už delší dobu jsou na veřejnosti prezentovány často jednostranné informace, které vedly například k ukončení činnosti Centra tradiční čínské medicíny ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové, nebo jsou příčinou chystaného zpřísnění podmínek nutných k provozování lidového léčitelství v zemi. “Má-li vzniknout vztah, musí se partneři poznat,” zdůvodňuje Tomáš Pfeiffer vznik uvedené publikace, s kterou chce seznámit jak odbornou, tak i laickou veřejnost. Více pak prozradil v rozhovoru s Romanem Zahrádkou, v němž se nechal dokonce přemluvit k předání léčivé energie divákům, díky čemuž a pořadu Seance na TV Nova se stal v první polovině 90. let všeobecně známým léčitelem.
 
 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies
 
TELEVIZNÍ POŘADY