www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERSITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
Setkání s biotronikou

Setkání s biotronikou

Tomáš Pfeiffer je původním povoláním letecký konstruktér. Život mu změnilo setkání s naším nejznámějším léčitelem a zakladatelem biotroniky Josefem Zezulkou. Při první návštěvě se dozvídá, že má pro činnost biotronika nadání. Začíná za Zezulkou pravidelně docházet a je mnoho let vzděláván v oblasti filozofie Bytí a v Biotronice.

Od svého učitele s předstihem mnoha desítek let slýchá o klimatických změnách, které můžeme očekávat, o prudkém nárůstu závažných onemocnění, především rakoviny, a také o jejich příčinách a možnostech, jak jim nejlépe předcházet nebo zmírňovat jejich dopady. Může pozorovat, jak Zezulkova biotronická léčba pomáhá mnoha nemocným, kteří přicházejí s prosbou o pomoc. Léčeni jsou vždy zdarma a tuto zásadu přejímá i Tomáš Pfeiffer.

Když Josef Zezulka odchází z tohoto hmotného světa uslyší z jeho úst větu, která se pro něj stává závazkem i posláním. „Tomáši, předávám Vám tu naši Společnou věc. Od teď ji povedete Vy“. Tato věta předurčila jeho další život.

30. března 1994 zakládá Tomáš Pfeiffer v Obecním domě v Praze Duchovní univerzitu Bytí. V Praze buduje a provozuje Biotronické centrum sociální pomoci. Na stovkách přednášek ročně po celé České republice odpovídá na dotazy návštěvníků, kteří sami takto určují probíraná témata. Ty se mohou týkat velmi rozmanitých oblastí života, jako je filozofie, biotronická prevence a mnohé jiné.

V roce 2007 zahajuje koncertní činnost s netradičním nástrojem Vodnářským zvonem, se kterým rozezněl již více jak 300 koncertních sálů po celé České republice. Před několika lety zahájila činnost internetová televize Biovid. V poslední době probíhá Petice na podporu biotroniky, pod kterou je k dnešnímu dni více jak 25 tisíc podpisů. Otevřený dopis vyzývající k výzkumu biotroniky adresovaný ministru zdravotnictví, podepsalo vedle lékařů také mnoho významných osobností, například zpěvačka Marta Kubišová, režisér Jan Kačer nebo herec a ředitel divadla Semafor Jiří Suchý. Určitě nejvýznamnější je však založení státem registrované náboženské společnosti: Společenství Josefa Zezulky, které je logickým pojmenováním a završením mnohaleté práce. Vždyť vše, co Zezulka vytvořil, se týká duchovní oblasti našeho života.

Přednáška Tomáše Pfeiffera se koná v sále Městské knihovny v Klatovech dne 26.9. 2015 od 16.45 hodin. Jste všichni srdečně zváni.
(pi)

časopis Rozhled, 7. 9. 2015

 
  
 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies