www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERSITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
Vánoční působení biotronika Tomáše Pfeiffera

Vánoční působení biotronika Tomáše Pfeiffera

Připojte se k biotronickému duchovnímu působení Tomáše Pfeiffera od 1. 12. do 27. 12. 2014, v pondělí, středu a sobotu od 21:00 hod. po dobu 5 minut.

Vánoční působení biotronika Tomáše Pfeiffera

Pohodlně se posaďte, uvolněte, začínáme…

V čase působení je vhodné zastavit přemýšlení o světských problémech a v takto zklidněném vědomí prožít naplno pocit Jsem a tímto se propojit, jakoby se stát působícím na fotografii. Je to obřad, ve kterém jsme spojováni s Bohem. Sama fotografie v žádném případě nepůsobí, proto je nutné vytvořit telepatický most spojením dvou vědomí.

Propojení vyžaduje, aby na jedné straně byl silný aktivní vysílač a na druhé naladěný přijímač. Přijímajícími jsou tedy pouze ti, kteří se chtějí přenosu vitálních sil zúčastnit. V případě biotronického duchovního působení jde o velmi specifický úkon, kdy telepatie slouží jako most, který vzniká mezi vysílačem a přijímačem.

Stačí pouze zaujmout pohodlnou pozici tělesnou i duševní. Vše, co v nás bude napjaté a příliš pozorně očekávající, tento přenos zatíží, až znemožní. Není nikomu nucen, pouze je předkládán. Působící nikdy nedává „ze svého“, vždy plní funkci prostředníka mezi zdrojem všeho, co jest a člověkem. S duchovním biotronickým působením se můžete setkat na přednáškách Tomáše Pfeiffera, které jsou pořádány po celé ČR a také na internetové televizi BIOVID TV, kde jsou vysílány živě přednášky Duchovní univerzity Bytí z Prahy. Veškeré informace naleznete na stránkách
www.dub.cz.

Upozornění
Biotronika neslouží v žádném případě jako náhrada medicínské léčby a nikdy neodvádí onkologického pacienta od lékaře. Biotronika se vnímá jako možný budoucí doplněk klasické medicínské léčby. Cesta k tomuto stavu ještě nějakou dobu potrvá a je to věc dalšího dialogu.

časopis Meduňka, 27. 11. 2014

 
  
 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies