www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERSITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
Vánoční působení biotronika Tomáše Pfeiffera od 1. 12. do 31. 12. 2017, vždy od 21:00 hod.

Vánoční působení biotronika Tomáše Pfeiffera od 1. 12. do 31. 12. 2017, vždy od 21:00 hod.

Vánoční působení biotronika Tomáše Pfeiffera

Přilaďte se k biotronickému duchovnímu působení Tomáše Pfeiffera v pondělí, středu a sobotu od 21:00 hod. po dobu 5 minut.


Chcete-li, přijměte duchovní pomoc, v plném hlubokém naladění, bez myšlenek na svou nemoc či cokoliv světského. Je to telepatický most, který se vytváří mezi dvěma žijícími lidmi – je neviditelný, nehmatatelný, ale dá se označit za otevřené srdce. Spojte se svým jástvím s působícím – ne fotografií, ale živoucí bytostí, které umožní biotronické působení. Slovo posvátný či hluboký či provázený Boží přítomností nemusí být jen slovem, lze jej i prožít a naplnit.

S duchovním biotronickým působením se můžete setkat na přednáškách Tomáše Pfeiffera, které jsou pořádány po celé ČR a také na internetové televizi BIOVID TV, kde jsou vysílány živě přednášky Duchovní univerzity Bytí z Prahy. Veškeré informace naleznete na: www.dub.cz

Upozornění:
Biotronika neslouží v žádném případě jako náhrada medicínské léčby a nikdy neodvádí onkologického pacienta lékaři. Biotronika se vnímá jako možný budoucí doplněk klasické medicínské léčby. Cesta k tomuto stavu jistě ještě nějakou dobu potrvá. Je to věc dalšího dialogu.


Hodně Boží ochrany a síly přeje Tomáš Pfeiffer

časopis Meduňka, 28. 11. 2017

 
  
 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies