www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERSITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
Věříte biotronice? Můžete podepsat petici na její podporu

Věříte biotronice? Můžete podepsat petici na její podporu

Praha – Petici na podporu biotroniky mohou podepsat lidé na internetových stránkách www.dub.cz. Aktuálně je na arších 5000 podpisů. Aktivita se koná pod záštitou Nadačního fondu Bytí pro životní filozofii a léčbu biotronikou.
 
Příčinou je ministerstvem zdravotnictví plánované zpřísňování pravidel pro léčitele.
„Obracíme se na státní orgány s návrhem a žádostí, nechť je biotronika Josefa Zezulky umožněna jako možný doplňek klasické medicínské léčby, jsou vytvořeny podmínky pro rozvoj biotronického oboru, aby se stal veřejně dostupný a nechť je dána státními orgány možnost podílet se na začlenění a ustavení biotroniky do struktury nemedicínských oborů sloužících ke zlepšení kvality života občanů České republiky,“ upřesnil požadavky petičníků známý český biotronik Tomáš Pfeiffer.
„Když jsem přebíral práci po panu Zezulkovi, domníval jsem se, že nebude až tak složité biotroniku za nových podmínek prokázat a ustavit jako obor do zdravotnictví. Pracoval jsem mimo jiné v komisi zdravotnictví pro alternativní medicínu. Vždyť jsem se denně přesvědčoval o účincích na pacientech a připadalo mi nemožné, aby někdo to, co objektivně pomáhá, blokoval,“ dodal populární léčitel.
Biotronika je nemedicínský obor sloužící k pomoci pacientům při chorobách způsobených údajnou bioenergetickou nedostatečností.

(red), Pražský deník, 16. 10. 2014

 
  
 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies