www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERSITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
Vodnářský zvon není jen hudební nástroj, může pozitivně působit na zdraví

Vodnářský zvon není jen hudební nástroj, může pozitivně působit na zdraví

Vodnářský zvon objevil biotronik Tomáš Pfeiffer. Ale nejde jen o tajuplný hudební nástroj. Význam je daleko hlubší, může pomoci k uzdravení. Relaxujte a posuďte sami při poslechu a shlédnutí DVD.

Výjimečný, tajuplný, harmonizující – i takové přívlastky si získal nástroj, který má název vodnářský zvon. Objevil ho a na koncertech Společná věc na něj hraje biotronik Tomáš Pfeiffer. Ale rozhodně nejde "jen" o hudební nástroj. Význam vodnářského zvonu je daleko hlubší, než jen hudební, může pomoci k uzdravení.

Je vytvořen ze sedmi kovů, které podle tradice mají zastupovat planety ve vesmíru. Zlato, stříbro a měď jsou doplněny olovem, rtutí, železem a cínem. Nástroji se říká vodnářský zvon proto, že připomíná obrácený zvon naplněný vodou. Voda v něm rezonuje, vytváří obrazce a ve vrcholné fázi stoupá i o několik centimetrů nad hladinu. Hraje se mokrýma rukama na obloukovitá madla po bocích. Tak se během hry vytváří rezonance. Má být hluboce spojen s vesmírem a podle legend má působit na každou buňku v našem těle, uvádět do potřebné rovnováhy a pomáhat k uzdravení těla i duše. Více už biotronik Tomáš Pfeiffer a následně i jeho DVD s hudbou vodnářského zvonu, doplněnou záběry Himálaje, místa původu.Rádio Regenerace, srpen 2021.

DVD BIOTRONIKA I. - TAJEMSTVÍ LÉČIVÉHO ZVUKU

 

Více o tomto titulu.DVD BIOTRONIKA I.
TAJEMSTVÍ LÉČIVÉHO ZVUKU - ZAZNÍVÁ POPRVÉ NA DVD
Jen málokdo z vás měl pravděpodobně příležitost vnímat zvuk Vodnářského zvonu. Je to nástroj, jehož stopa vede přes dynastii Ming dále do hlubin věků. Nástroj má mnoho význačných vlastností a podle lámaistické tradice působí na všechny složky naší bytosti.
Více o tomto titulu.
 

 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies