www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERSITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto

BIOTRONIKA

Josef Zezulka je zakladatel oboru biotronika, který vzniká po roce 1945. Je jím rozvíjen, vypracovává řadu publikací, které se týkají tohoto oboru a posléze se stává součástí celosvětového vědomí o oborech alternativní léčby. Je publikován v zahraničních časopisech a knihách.

Ukázky článkù vám přinášíme na stránce Zahraniční publikace o J.Z.

Má vztah se západním i s východním výzkumem, který je ovšem velmi často násilně přerušován a tak upadá, dá se říci, v zapomnění. Je mu znemožněn kontakt s veřejností, pracuje v tichosti a ve skrytu ve svém bytě na Smíchově. Přesto k němu nachází cestu významná část společnosti; je to oblast umění, kdy léčil mnoho lidí z Národního divadla; je to oblast politiky, kdy například léčil našeho prezidenta Svobodu, který byl vlastně již lékaři označen za umírajícího.
Následovník pan Husák připravoval pak již věnec a řeč, byl však Zezulkou úspěšně léčen a zachráněn z naprosto špatného stavu ještě na půl roku. V nekrologu prezidenta Svobody se objevuje, že v závěru života podlehl šarlatánským metodám.

Některé z životních zastavení Josefa Zezulky si můžete na této stránce prohlédnout.

 

Vyjádření předsedy Akademie věd

Dokonce i tehdejší předseda komunistické akademie věd (Akademik Kožešník ) po dobré zkušenosti a jistě s velkým rizikem, pro sebe osobně, vydal toto dobrozdání, ve kterém označuje Zezulku za schopného a úspěšného výzkumného pracovníka, který pracuje v novém vědním oboru.

 
 

Výzkum nemedicínských léčeb na oddělění nemocnice Vimperk 1980

K dalším jeho významným pracem (zastavením) patří i oficiální výzkum nemedicínských léčeb ve Vimperku, kde v rámci tohoto výzkumného úkolu předvedl excelentní léčby, na které se jezdili dívat lékaři z celého kraje a zvláště proslul případem pacienta, který byl umírající pro rakovinu žaludku, již nechodící, umírající, téměř již na druhé straně. Za čtrnáct dní tento pacient vstává z lůžka, normálně chodí, žije a umělý vývod střeva, kolostomie se spontánně zahojil a to bez chirurgického zásahu. Střevo se napojilo a stolice začala odcházet opět normální cestou. Na tento případ se jezdili dívat i porodníci z širokého okolí. Byl to velmi, velmi krásný případ.

 

Protokoly z léčby v rámci výzkumného úkolu

 
Coksarthrosa 1.sin.,ulcus cruris 1.dx.
Datum narození: 1911
        
Hypertense II. Ischemické změny srdeční. Chronická pancreatitis.
Datum narození: 17. 6. 1940
 
Asthma bronchiale, spastická bronchitis
Datum narození: 14. 12. 1956
      
Collitis ulcerosa
Datum narození: 15. 6. 1951
 
Polyarthritis progressiva
Datum narození: 4. 7. 1916
      
CA ventriculi
Datum narození: 31. 5. 1943
 
Perinatální encefalopatie, DMO
Datum narození: 22. 1. 1971
    
Doporučení koordinační skupiny
PhDr. Zdeněk Rejdák, Doc. Dr. Jaroslav Suchý, CSc, Doc. Dr. Jiří Cvekl, CSc

Po prvním cyklu léčby je pacient s CA ventriculi zcela v pořádku. Bohužel, v mezidobí pacient výrazně porušuje nutnou dietu (viz Antikancerogenní dieta). Bez ní se léčí nádory jen velmi obtížně a při nedodržení většinou přichází recidiva. Sama dieta není v žádném případě ale schopna nádory léčit. Na dotaz odpovídá pacientovi lékař, že černou kávu může. Výsledek je možno přečíst v protokolu. Přesto v dalším léčebném turnusu se pacient opět zlepšuje až do přerušení práce policií. Ta zasáhla přesto, že úkol byl řádně odsouhlasen vedením nemocnice i z "vyšších míst". Záminkou snad byla pozoruhodná epizoda, která se odehrála v mezidobí. Již při příchodu na druhý turnus zaslechl J.Z. větu: "Už jsou tu zase ti šarlatáni". Stalo se toto: Výzkumný úkol převzala z rukou prof. Kahudy MUDr. Martínková. Prof. Kahuda tenkrát doslova řekl: "Projekt je připraven, tímto Vám jej předávám. Od této chvíle o něm rozhodujete Vy, paní doktorko". O to podivnější bylo, že v mezidobí po prvním turnusu přiváží osobně prof. Kahuda, bez vědomí řešitele úkolu MUDr. Martínkové, léčitele H. z Brna. Ten zde začal "zaklínat" nemoci do hlávek zelí - samozřejmě bez jakéhokoli úspěchu. Navíc tento pan H. nebyl v laboratoři naprosto znám, protože složku o něm měl jen pan profesor ve své tašce, a vždy ji odnášel. Pan H. byl tedy paradoxně v laboratoři neznámý. Těžko říci, co bylo smyslem této inkognito akce. Faktem ale bylo, že "důvod" k přerušení úkolu byl na světě. A byl využit k naší škodě. Názor si vytvořte sami.

 

 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies
 
 

Rozhovor
s Tomášem Pfeifferem
o knize Život přinašeče