www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERSITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
Dr. Moody v Praze

Dr. Moody v Praze

Dr. Raymond MoodyV krátké době zažila Praha po návštěvě indických nádí, kteří přinesli poprvé mimo Indii svitky palmových listů, na které před pěti tisíci lety byly zapsány s naprostou přesností osudy současníků (budeme informovat v Infolistech 4), návštěvu další celebrity, jejíž práce přesahuje zřetelně do duchovní oblasti. Je jí Dr. Moody, který se již mnoho let věnuje hraničním oblastem života.

Jako jeden z prvních vědců uchopil vážně fenomén umírání. V našem „racionálně“ hmotném světě tak nalezl paralelu s tím, co lidé popisovali již v jiných dávných kulturách.
Výpovědi umírajících odhalují stopu za stopou svět pokračování života za hranicí, která pro materialistu znamená vyhasnutí života buněk, neuronů a definitivní konec.

Musím zdůraznit, že onen již postarší velmi příjemný pán, se kterým jsem se setkal v Průmyslovém paláci na Výstavišti v Praze, mě potěšil mimo jiné i tím, že v jeho osobě nacházím skutečného vědce, který se poctivě vyjadřuje k otázkám typu „Je život po smrti?“ slovy: Nevím, ale při svém výzkumu jsem nalezl to a to. Zároveň dává do jednoho pytle jak skeptiky, kteří mu připadají jako pubertální! jedinci říkající stále jen „ne, ne, ne“, nevědouce, ani co slovo skeptik znamená, a parapsychology, kteří jsou dle jeho slov často velmi naivní. Mimochodem se Dr. Moody opakovaně hlásí k odkazu mnohých filozofů, a zvláště k Platónovi. Rozhodně mohu říci, že jsem potkal velkého člověka, vědce. Univerzitní knihovna Univerzity Bytí je bohatší o několik publikací jí věnovaných samotným autorem.
Sám mohu jen poděkovat za tolik potřebnou práci pro nás čekající...

Infolisty 3/2010

 VIDEO - Záznam pořadu Na plovárně s Raymondem Moodym na ČT2 

 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies
 

KNIHOVNA