www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERSITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto

ČLÁNKY

2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2005 | 1992
Opakování „televizního“ působení Opakování „televizního“ působení
Biotronik Tomáš Pfeiffer jen pro Meduňku
Opět po roce mají naši čtenáři možnost se v nastávajícím svátečním čase připojit k biotronickému působení Tomáše Pfeiffera a to ve dnech od 2. 12. do 25. 12. 2013, vždy v pondělí, středu a sobotu od 21.00 hodin po dobu pěti minut. Stačí se pohodlně usadit, uvolnit se a soustředit se na fotografii.
časopis Meduňka č. 12/2013, 28. 11. 2013
 
Vodnářský zvon zazní v Nymburce na koncertu Společná věc Vodnářský zvon zazní v Nymburce na koncertu Společná věc
Nymburk /FOTO/ - Výjimečný multimediální koncert Tomáše Pfeiffera s názvem Společná věc se vrací do Nymburka.
Nymburský deník, 24. 10. 2013
 
Do Nymburka míří vodnářský zvon Do Nymburka míří vodnářský zvon
NYMBURK - Známý léčitel a biotronik Tomáš Pfeiffer přijede do Nymburka a rozezní starodávný nástroj, takzvaný vodnářský zvon. Unikátní zvukový zážitek doplní velkoplošná prabolická projekce. Koncert tak propojí starobylý nástroj s moderní technologií.
5 plus 2, 17. 10. 2013
 
Netradiční koncerty na Vysočině. Netradiční koncerty na Vysočině.
Léčitel rozezní vodnářský zvon
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - Známý léčitel Tomáš Pfeiffer rozezní netradiční starodávný nástroj zvaný vodnářský zvon. Dva koncerty se v příštích dnech uskuteční tentokrát na Vysočině, ve Žďáře nad Sázavou a v Jihlavě.
lidovky.cz, 16. 10. 2013
 
Pfeiffer: Vnímám, co nás spojuje Pfeiffer: Vnímám, co nás spojuje
Zveme na koncert Společná věc
Hra na Vodnářský zvon a filmová projekce, nejen to provází koncerty Společná věc. Na podrobnosti jsme se zeptali autora a realizátora tohoto ojedinělého projektu, biotronika Tomáše Pfeiffera.
Pražský deník, 30. 9. 2013
 
Utajená tvář vědy Utajená tvář vědy
Otázky pro Tomáše Pfeiffera, biotronika – léčitele
Původním povoláním letecký konstruktér Tomáš PFEIFFER rád přichází věcem na kloub. Kdysi měl možnost setkat se s našimi nejznámějšími léčiteli, mezi nimiž byl i šedovlasý pán, který mu obrátil život naruby. Tehdy už slavný Josef Zezulka v něm objevil léčitelský talent a zvolil si ho za svého nástupce. Biotronika se mu takřka ze dne na den stala osudem a láskou zároveň. Dnes jsou jeho přednášky i koncerty zadané na dlouhou dobu dopředu stejně jako diář obsazený pacienty, kteří se k němu mnohdy upínají jako k poslední naději.
Děkujeme za spolupráci autorce rozhovoru paní Dagmar Sedlické, Harmonie života – příloha Literárních novin, 10. 5. 2013
 
Novoměstský kulturní dům rozechvěl vodnářský zvon Tomáše Pfeiffera Novoměstský kulturní dům rozechvěl vodnářský zvon Tomáše Pfeiffera
Novoměstský kulturní dům rozechvěl vodnářský zvon Tomáše Pfeiffera
Novoměstsko, 1. 5. 2013
 
Náš osud a běh času Náš osud a běh času
Nic nebylo, nic nebude, vše jest teď!
Nic nebylo, nic nebude, vše jest teď!
časopis Medium, 1. 4. 2013
 
Na hoře Říp se už podevatenácté bude slavit počátek jara Na hoře Říp se už podevatenácté bude slavit počátek jara
Již po devatenácté, od roku 1995, se 30. března ve 12 hodin koná každoročně na hoře Říp setkání v rámci slavnosti Dne otevřeného nebe. Letos je to trochu výjimečné. Dne 21. 12. 2012 začal nový Platónský rok, který trvá přibližně 25 tisíc let, což je doba, kterou opisuje kružnice zemské osy.
Pražský deník, 27. 3. 2013
 
Říp hostí jarní Slavnost dne otevřeného nebe Říp hostí jarní Slavnost dne otevřeného nebe
Jednadvacátého prosince minulého roku začal nový Platónský rok, který trvá asi 25 tisíc let, tedy za dobu kterou opisuje kružnice zemské osy. V posledním březnovém dni se koná první slavnost v tomto novém Platónském roce.
Mělnický deník, 20. 3. 2013
 
Sokolovna vibrovala v rytmu biotronika Pfeiffera a jeho Vodnářského zvonu Sokolovna vibrovala v rytmu biotronika Pfeiffera a jeho Vodnářského zvonu
nejvýznamnější kulturní akce
Prostějov/peh – Biotronik Tomáš Pfeiffer rozezněl Vodnářský zvon, aby vyzval návštěvníky koncertu Společná věc, na který zval i mediální partner PROSTĚJOVSKÝ Večerník, k zamyšlení nad otázkami a záhadami života. Součásti meditačního setkání zájemců o duchovno a svéráznou filozofii Univerzity Bytí byla i parabolická projekce.
Prostějovský večerník, 11. 3. 2013
 
30. 3. 2013 Slavnost na hoře Říp 30. 3. 2013 Slavnost na hoře Říp
„Vítám vás tu právě dnes, v den s datem 30. března, kdy jsou nejvyšší vibrace, a proto je to nejdůležitější duchovní svátek roku,“ pronáší Tomáš Pfeiffer tohoto dne už několik let na hoře Říp. Tento den nazývá Dnem otevřeného nebe.
časopis Meduňka č. 3/2013, 28. 2. 2013
 
Unikátní parabolická projekce míří do Prostějova Unikátní parabolická projekce míří do Prostějova
Prostějov - Tóny Vodnářského zvonu, svět vodních kapek na jeho hladině, unikátní filmové záběry, prolínání současnosti s tajemnou minulostí. I tak by se dal částečně charakterizovat projekt, jehož vznik patří do České republiky. Jeho autorem a realizátorem je filozof a biotronik Tomáš Pfeiffer.
Prostějovský deník, 27. 2. 2013
 
Josef Zezulka Josef Zezulka
Léčitel – sanátor
V léčení chci dát lidstvu nový pohled na člověka, možnost nové pomoci v jeho problémech. Chtěl bych také změnit postoj člověka k člověku a nabídnout nový názor na smysl života.
Receptář, 1. 2. 2013
 
 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies
 
Koncerty Společná věc
 

KONCERT
SPOLEČNÁ VĚC

 
Zveme vás na unikátní koncert Tomáše Pfeiffera, který rozeznívá Vodnářský zvon. Zkuste vstoupit do jedinečného světa rezonance, tajuplných tónů, které dle odkazu pradávných generací pomáhají harmonizovat celou bytost. To vše provází jedinečná parabolická filmová projekce s 3D efektem.