www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERSITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto

ČLÁNKY

2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2005 | 1992
Vánoční působení biotronika Tomáše Pfeiffera Vánoční působení biotronika Tomáše Pfeiffera
Připojte se k biotronickému duchovnímu působení Tomáše Pfeiffera od 1. 12. do 27. 12. 2014, v pondělí, středu a sobotu od 21:00 hod. po dobu 5 minut.
Vánoční působení biotronika Tomáše Pfeiffera
časopis Meduňka, 27. 11. 2014
 
<em>Otevřený dopis ministru zdravotnictví k přípravě zákona o léčitelství a výzva ke zkoumání biotroniky</em> Otevřený dopis ministru zdravotnictví k přípravě zákona o léčitelství a výzva ke zkoumání biotroniky

časopis Meduňka, 27. 11. 2014
 
Koncert Společná věc v Benátkách nad Jizerou 11. 11. 2014 Koncert Společná věc v Benátkách nad Jizerou 11. 11. 2014
Koncert Společná věc, který se uskuteční Kulturně vzdělávacím centru Záložna, bude něčím výjimečným. Mohl byste nám sdělit, na co se návštěvníci koncertu mohou těšit? Zeptali jsme se biotronika Tomáše Pfeiffera.
Boleslavský deník, 10. 11. 2014
 
(Ne)máte slovo? (Ne)máte slovo?
Zamyšlení Tomáše Pfeiffera nad současným děním z hlediska biotroniky
Rád bych se zde vyjádřil k diskutovanému připravovanému návrhu zákona či změně postoje k léčitelům. Je to oblast, jíž se mnoho let věnuji. Přispěl k tomu mimo jiné i pořad Máte slovo s moderátorkou Michaelou Jílkovou, který byl vysílán v České televizi, kam jsem byl přizván jako host. Pořad měl podtitul Tváří v tvář problému – ministr varuje pacienty před šarlatány!
časopis Meduňka, 1. 11. 2014
 
Žamberský kostel hostil výjimečný koncert Žamberský kostel hostil výjimečný koncert

Orlický týdeník, 21. 10. 2014
 
Věříte biotronice? Můžete podepsat petici na její podporu Věříte biotronice? Můžete podepsat petici na její podporu
Praha – Petici na podporu biotroniky mohou podepsat lidé na internetových stránkách www.dub.cz. Aktuálně je na arších 5000 podpisů. Aktivita se koná pod záštitou Nadačního fondu Bytí pro životní filozofii a léčbu biotronikou.
Pražský deník, 16. 10. 2014
 
Podpořte rozvoj biotroniky podpisem petice. Lidem se otevírá nová možnost fungující léčby Podpořte rozvoj biotroniky podpisem petice. Lidem se otevírá nová možnost fungující léčby
Mladá Boleslav – V poslední době přinesla média informace o záměrech ministra zdravotnictví, který se rozhodl, že zpřísní pravidla pro léčitele. Výsledkem by měla být ochrana vážně nemocných lidí, kteří hledají pomoc v alternativní léčbě, a přitom mohou narazit na šarlatány, kteří zneužijí jejich situace. Byla například zřízena e-mailová adresa, na kterou lze zasílat negativní zkušenosti s léčiteli. Na to také reagoval odvysílaný pořad v televizi, kam jsem byl jako host také přizván a měl podtitul „Tváří v tvář problému. Ministr varuje pacienty před šarlatány“. Rád bych se vyjádřil k tomuto současnému tématu, jelikož je to oblast, která se mne dotýká a jíž se mnoho let věnuji. Pořad, podle mého názoru nesloužil ke konstruktivnímu pohledu na léčitelství a byl veden dosti tendenčně.
Boleslavský deník, 14. 10. 2014
 
Biotronika není lék, ale filosofie Biotronika není lék, ale filosofie
Praha – Jednašedesátiletý Tomáš Pfeiffer je český filosof, léčitel a biotronik. Je žákem a pokračovatelem filosofa a zakladatele biotroniky pana Josefa Zezulky, který byl význačnou osobností české duchovní a filosofické kultury. Tomáš Pfeiffer je čestným prezidentem Nadačního fondu Bytí, s jehož pomocí v Praze vybudoval a provozuje Biotronické centrum sociální pomoci se zaměřením na zdravotní prevenci, zejména onkologickou a biotronickou.
Pražský deník, 18. 9. 2014
 
Josef Zezulka: Odpovědi Josef Zezulka: Odpovědi
Můžete říct něco o smyslu života? Jak to vypadá, když člověk umírá? Mohou lidé zvrátit události ve svém osudu? To jsou tři z mnoha otázek, jejichž odpovědi najdete v nové knize s názvem Odpovědi 1976-1982 z nakladatelství a vydavatelství Tomáše Pfeiffera DIMENZE 2+2 PRAHA.
Harmonie života – příloha Literárních novin, 10. 7. 2014
 
Osud – přítel a učitel Osud – přítel a učitel

Časopis Meduňka, 1. 6. 2014
 
Říp bude už podvacáté centrem slavnosti Dne otevřeného nebe Říp bude už podvacáté centrem slavnosti Dne otevřeného nebe
Říp – Na bájné hoře Říp se opět po roce uskuteční slavnost Dne otevřeného nebe, která se koná už podvacáté. „Lidé budou mít možnost navštívit významné a zároveň tajemné místo, které sehrávalo a sehrává v českých dějinách významnou roli,“ říká biotronik Tomáš Pfeiffer z Nadačního fondu Josefa Zezulky, který tradiční akci na bájné hoře pořádá.
Mělnický deník, 26. 3. 2014
 
Osud na listu palmy Osud na listu palmy
Začalo to před desítkami let. Při jednom z pravidelných setkání s mým učitelem, panem Josefem Zezulkou, dostávám knihu o knihovnách palmových listů. Z ní se dozvídám o neuvěřitelné schopnosti dávných indických mudrců – Rišiů, kteří žili a pracovali před pěti až dvaceti tisíci lety, schopnosti popsat osud každého, kdo se na něj do knihovny palmových listů v budoucnosti přijde zeptat. Osudy zapisovali ve starotamilštině rydlem na povrch listu z palmy. Ty jsou speciálně ošetřovány a dle potřeby přepisovány, sám jsem v současnosti viděl listy starší tisíce let.
Harmonie života – příloha Literárních novin, 13. 3. 2014
 
Nástroj, který zve do světa rezonance Nástroj, který zve do světa rezonance

Jihlavsko, 28. 2. 2014
 
Tomáš Pfeiffer: Vodnářský zvon zní pro všechny Tomáš Pfeiffer: Vodnářský zvon zní pro všechny
Rozhovor s Tomášem Pfeifferem o projektu Společná věc, o hře na Vodnářský zvon a jejích účincích i kam můžete na tento koncert zavítat
Rozhovor s Tomášem Pfeifferem o projektu Společná věc, o hře na Vodnářský zvon a jejich účincích i kam můžete na tento koncert zavítat
Jičínský deník, 21. 2. 2014
 
Koncert s hrou na tajemný historický nástroj je nevšední podívanou Koncert s hrou na tajemný historický nástroj je nevšední podívanou
Přijměte pozvání na koncert Společná věc, který se uskuteční 26. února v Mostě. Tento koncert propojuje tajemnost historického nástroje s detailností moderní techniky. Výsledkem je audiovizuální projekt představující jedinečný svět rezonance a nevšední filmové projekce inspirované každodenním životem. Koncerty Společná věc již osmým rokem oslovují publikum všech věkových kategorií.
eMostecko, 15. 2. 2014
 
 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies
 
Koncerty Společná věc
 

KONCERT
SPOLEČNÁ VĚC

 
Zveme vás na unikátní koncert Tomáše Pfeiffera, který rozeznívá Vodnářský zvon. Zkuste vstoupit do jedinečného světa rezonance, tajuplných tónů, které dle odkazu pradávných generací pomáhají harmonizovat celou bytost. To vše provází jedinečná parabolická filmová projekce s 3D efektem.