www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERSITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
DVD KONCERT SPOLEČNÁ VĚC - VODNÁŘSKÝ ZVON v BETLÉMSKÉ KAPLI

DVD KONCERT SPOLEČNÁ VĚC

VODNÁŘSKÝ ZVON v BETLÉMSKÉ KAPLI

 
Přihlášení k odběru videí na YouTube:
 
 
Přeji krásný večer, dámy a pánové. Vítám vás na koncertě Společná věc. To slovíčko „společná“ má ohromnou sílu. Když žijeme, a možná i tak trochu stárneme, vidíme, že těch rozdílností a důležitostí je ve světě méně, než jsme mysleli, a že těch společných věcí přibývá.
Když umíral můj učitel pan Josef Zezulka, pozval mě a řekl: „Já Vám tu naši společnou věc předávám,“ zdaleka nemyslel společnou věc někoho konkrétního, ale myslel společnou věc lidskou.
A jelikož je to společná věc, tak i já jsem dnes přizval ke společné věci paní Maidu Hundeling, která je operní zpěvačkou světového formátu. Zpívá na mnoha místech na všech kontinentech.


Více o tomto titulu.DVD KONCERT SPOLEČNÁ VĚC
VODNÁŘSKÝ ZVON v BETLÉMSKÉ KAPLI
Záznam koncertu Společná věc z Betlémské kaple v Praze 12. 10. 2010. Tomáš Pfeiffer rozeznívá unikátní nástroj z Číny a Tibetu. Vydejte se prastarou cestou za zvuků Vodnářského zvonu. Za výjimečnou krásou toho, co je naší společnou věcí. Vždyť láska a vzájemnost nemusí být jen slovo. K hlubokému prožitku pomáhá také parabolická projekce. Nejmodernější technika si tak podává ruku s tajemným nástrojem. Je také proč, vždyť tento výjimečný nástroj, dle lámaistické tradice, zní tóny vesmíru, prostupujícími každou buňku našeho těla. I hudba může léčit. Jako vzácný host vystoupila světoznámá sopranistka Maida Hundeling
Více o tomto titulu.
 
 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies
 
VIDEO