www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERZITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
ŽIVOTNÍ RYTMUS - Tvůrčí dílo

Jiné užití, než pro osobní potřebu, tohoto textu a obrázků i jejich částí
je možné pouze s písemným 
souhlasem vydavatele.

Josef Zezulka
PŘEDNÁŠKY II

ŽIVOTNÍ RYTMUS

Tvůrčí dílo

Vydechnutím z Podstaty se Tvůrčí dílo rozčlenilo dle zákona Tvůrčí čtyřky na část hmotnou, – duchovní, – a energetickou, čili životní sílu. Ta se rozdělila na dva proudy. Na energii hmotnou a duchovní. Tak nám vznikly:

1) hmota,

2) duch,

3) energie hmotná,

4) energie duchovní.

To jsou základní části Tvůrčího díla. Tvůrčí dílo má svůj život. Dýchá právě tak jako Podstata a život v něm rytmicky pulsuje. Jeho čtyři základní části žijí svým způsobem. Navzájem se prostupují, kombinují, ovlivňují a vytvářejí úžasnou pestrost svého projevu, která je naším životem, – naším vlastním a životem kolem nás, ale také životem všech ostatních sfér TD (Tvůrčího díla), které jsou v dalších dimensích časových i prostorových.

 

 
 
 
 

Josef Zezulka - Přednášky IIJosef Zezulka – PŘEDNÁŠKY II
Vydal © Tomáš Pfeiffer, nakladatelství Dimenze 2+2 Praha, Soukenická 21, 110 00 Praha, Česká republika, 30. 3. 2014, www.dub.cz, ISBN 978-80-85238-44-0
Všechna práva vyhrazena. Žádná část této knihy nesmí být reprodukována a šířena v papírové, elektronické či jiné podobě nebo překládána do jakéhokoliv jazyka bez předchozího písemného souhlasu nakladatele.
© Tomáš Pfeiffer, 2014

  

 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies