www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERZITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
ŽIVOTNÍ RYTMUS - Časová dimense

Jiné užití, než pro osobní potřebu, tohoto textu a obrázků i jejich částí
je možné pouze s písemným 
souhlasem vydavatele.

Josef Zezulka
PŘEDNÁŠKY II

ŽIVOTNÍ RYTMUS

Časová dimense

Jak pochopit časovou dimensi Tvůrčího díla? Jsme součástí vesmíru. Naše planeta je jednou z nespočetných jiných, které v celku tvoří vesmír. Tento vesmír samozřejmě, tak jako vše, žije svým vlastním způsobem. Dýchá. Životní situace, jakou máme nyní, není stálá. Je to jen nepatrný časový zlomek dechu vesmíru, v době jeho chladnutí, v době jeho jedné dechové fáze. Jednou přijde doba, kdy se celý vesmír rozežhaví. V další fázi za nepředstavitelně dlouhou dobu se veškerá vesmírná hmota odstředivě rozejde, aby v další fázi se opět dostředivě sešla a v další chladla. Pak se opět rozežhaví, rozejde, soustředí a zchladne. A tak stále dál a dál, v rytmu svého dechu, ve své časové dimensi.
 

 
 
 
 

Josef Zezulka - Přednášky IIJosef Zezulka – PŘEDNÁŠKY II
Vydal © Tomáš Pfeiffer, nakladatelství Dimenze 2+2 Praha, Soukenická 21, 110 00 Praha, Česká republika, 30. 3. 2014, www.dub.cz, ISBN 978-80-85238-44-0
Všechna práva vyhrazena. Žádná část této knihy nesmí být reprodukována a šířena v papírové, elektronické či jiné podobě nebo překládána do jakéhokoliv jazyka bez předchozího písemného souhlasu nakladatele.
© Tomáš Pfeiffer, 2014

  

 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies