www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERSITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
Těsně před probuzením

Jiné užití, než pro osobní potřebu, tohoto textu a obrázků i jejich částí
je možné pouze s písemným 
souhlasem vydavatele.

Tomáš Pfeiffer

ŽIVOT PŘINAŠEČE

TĚSNĚ PŘED PROBUZENÍM

Mocná ruka osudu zasahuje v čase, kdy pan J. Z. asi ve třiceti letech poznává za války dívku, se kterou se chce oženit. Stane se ale něco, co rozhodně nelze označit za běžné.

Už při přípravě svatby měl několik varování, aby se neženil. „Přesto jsem jich mladě nedbal,“ říká pan J. Z. a pokračuje – „nesl jsem ohlášky do svého lukostřeleckého klubu. Stál jsem na střelnici stranou od terčů, šíp vystřelený na terč nevysvětlitelně změní v ostrém úhlu dráhu svého letu, a zasahuje mě přesně na hrot krčního obratle.“ Kdyby se odchýlil jen o milimetry, životopis J. Z. mohl v této chvíli končit. Takových varování bylo prý ještě více. Bohužel teprve později pochopil proč.

Těsně po svatbě se totiž dozvídá něco tak zásadního, že jej to přiměje využít, dle tehdejší právní úpravy, možnosti sňatek do několika dnů zrušit. Tak se stalo a pan J. Z. již po probuzení zůstává po celý život sám.

Pochopil, že v tomto jeho osudu není místo pro běžný život. Již od mládí stále pomáhal a probuzením ztrácí to osobní zcela. Jeho život patří ostatním. Je to tak: když se má přinašeč zrodit, musí se vybrat co nejvhodnější lidský osud v daném místě a čase. Pak je ale naplněn jinou kvalitou bytosti, která ovšem musí tento lidský osud přijmout takový, jaký je, bez karmické souvislosti. Je tedy pouze vstupem pro vykonání vyššího úkolu.

 
 
 
 
Život Přinašeče

ŽIVOT PŘINAŠEČE  - Tomáš Pfeiffer
Vydal © Tomáš Pfeiffer, nakladatelství Dimenze 2+2 Praha, Soukenická 21, 110 00 Praha, Česká republika 30. 3. 2012
www.dub.cz, ISBN 978–80–85238–60–0
Všechna práva vyhrazena. Žádná část této knihy nesmí být reprodukována ani šířena v papírové, elektronické či jiné podobě nebo překládána do jakéhokoliv jazyka bez předchozího písemného souhlasu vydavatele.
© Tomáš Pfeiffer, 30. 3. 2012

  

 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies