www.DUB.cz
DUCHOVNÍ UNIVERSITA BYTÍ – Společenství Josefa Zezulky
Oficiální stránky Biotroniky a filosofie Bytí Josefa Zezulky
českyenglishdeutchfrancaisespanolitalianorussiangreekesperanto
Přinašečství

Jiné užití, než pro osobní potřebu, tohoto textu a obrázků i jejich částí
je možné pouze s písemným 
souhlasem vydavatele.

Tomáš Pfeiffer

ŽIVOT PŘINAŠEČE

PŘINAŠEČSTVÍ

S prvním nádechem novorozence Josefa se tedy právě zde, v Brně-Heršpicích č. 238, začíná odvíjet nit výjimečného osudu, který je plný zázraků a zároveň bude i nesmírně těžký.

Nepoznal jsem za celý svůj život, po mnoho let našich setkávání, kdy mne učil, nikoho tak lidsky pravdivého, moudrého. Ve své skromnosti geniálního a zároveň pokorně nesoucího svůj kříž.

Jozífků chodí po světě nepočítaně, proč tedy psát o tomto jediném? Vždyť každý z nich je neopakovatelný, a u každého jistě najdeme alespoň něco výjimečného.

Důvodem, proč psát o tomto jediném, konkrétním osudu, je to, že se nepodobá žádnému druhému lidskému osudu žitému po dlouhých dva tisíce let !!!

Podle mého přesvědčení a poznání tento jediný osud neslouží osobnímu vývoji jedince skrze žitou zkušenost. Zde je to přesně naopak. Snad je to proto, že žijeme v duálním světě, kde každé dole má své nahoře, kde světlo projasňuje tmu, a smrt je předobrazem zrození.

My všichni, lidé, jdeme vývojem životy vzhůru k větší dokonalosti. Naproti tomu, podle zákona dvojnosti, musí být i to, že mnohem, mnohem vyšší bytost než my lidé se dobrovolně vrací zpět opačnou cestou, jakoby z naší vývojové budoucnosti, do lidského zrodu. To je asi to největší a nejdůležitější tajemství osudu z hlediska vývoje lidského rodu.

Tak přicházejí nejzákladnější poznání životní pravdy mezi lidi. – Na zemi se mění formy života, různé civilizace, kultury i poznání filosofické. Nad tím vším, jako neochvějné kyvadlo osudu, co dva tisíce let, je přinášena nejčistší pravda Bytí.

Děje se tak zrodem a probuzením přinašeče, které nastává vždy v jeho 33 letech, a to před začátkem další epochy, protože přinašeč musí její zahájení teprve připravit a jakoby nasměrovat ji pod novým vlivem na další dva tisíce let.


Znak nauky
Znak nauky


Turínské plátno

Obraz tváře minulého přinašeče Ježíše z Turínského plátna, které je podle posledních nálezů pravé.
Bylo dokázáno, že se datace radiokarbonovou metodou mýlila.

Životní příběhy přinašečů jsou nesmírně dramatické, až tragické, plny neuvěřitelné osobní síly, lásky k lidskému druhu, celkovému životu a naplněné touhou lidem pomoci skrze své „vím“.

Přinašeč přichází opravit chybné nánosy na lidské duchovní kultuře a v neposlední řadě ji také v novém dobovém vlivu posunout o kus dál… Vždyť slabším se vždy sluší pomáhat. Vše je ve vývoji, i nauka.

To se ale mnohým lidem zaběhlým v pohodlném, již staletími jakoby potvrzeném systému víry a smlouvání vždy jeví jako buřičství. A tak přinašeč je za svého života jen málokdy poznán a přijat.

Přesto, anebo právě i proto, že se za něj vydává mnoho podvodníků a pomatenců. Platí železné pravidlo, že on sám se nikdy jím přímo neprohlásí.

 
 
 
 
Život Přinašeče

ŽIVOT PŘINAŠEČE  - Tomáš Pfeiffer
Vydal © Tomáš Pfeiffer, nakladatelství Dimenze 2+2 Praha, Soukenická 21, 110 00 Praha, Česká republika 30. 3. 2012
www.dub.cz, ISBN 978–80–85238–60–0
Všechna práva vyhrazena. Žádná část této knihy nesmí být reprodukována ani šířena v papírové, elektronické či jiné podobě nebo překládána do jakéhokoliv jazyka bez předchozího písemného souhlasu vydavatele.
© Tomáš Pfeiffer, 30. 3. 2012

  

 
        Linkedin  
 
© Tomáš Pfeiffer. Všechna práva vyhrazena.
Jakékoliv další šíření obsahu webové stránky, zejména formou kopírování či dalšího zpracování bez předchozího písemného souhlasu jsou zakázány.
 
Změnit nastavení cookies